BESPOKE

… czyli właściwie co?

SEMI BE-SPOKE

Rozwiązanie dla świadomych klientów, którzy wiedzą, czego chcą. Upragniony garnitur nie musi być dostępny w naszej ofercie. Dlatego odwzorujemy to, co siedzi Ci w głowie. Krój, tkaniny i możliwość narzucenia nowego stylu to luksus, który wymaga trochę czasu, ale gwarantuje pełną satysfakcję. Dobre rozwiązanie dla osób, którzy mają problem z wybraniem i dopasowaniem czegoś z dostępnych produktów.

Zaczynamy od 0. Forma tworzona jest na podstawie indywidualnych wymiarów i upodobań.

Wiesz, do czego ma służyć garnitur i jak ma wyglądać. Bierzemy się do pracy! Wykonujemy miarę i projekt, który wyeksponuje lub ukryje wybrane cechy Twojej sylwetki. Be-spoke to także ręczne wykonywanie detali. Dzięki temu garnitur zyskuje na wyjątkowości i jest naprawdę unikatowy.

Twoje zaangażowanie i cierpliwość w procesie są niezwykle ważne. W trakcie realizacji projektu spotkamy się kilka razy, na przymiarki i rozmowy o stylu. Kto wie? Może w trakcie trwania projektu pojawią się nowe pomysły? Tutaj cały czas możesz ingerować w proces szycia.

 

Prawdopodobnie zdecydujesz się na to rozwiązanie z jednego z trzech powodów. Masz:
- nietypową sylwetkę;
- bardzo wysokie wymagania;
- ochotę wejść w posiadanie nietypowego garnituru.

Szycie na miarę to w dużej mierze ręczna robota, dlatego wymaga czasu.

Jak ten proces wygląda w praktyce?

Spotkanie

Porozmawiajmy. O tym, czego potrzebujesz, jakie masz wymagania i jakie jest przeznaczenie garnituru. Na pewno wypracujemy wspólną drogę, którą dotrzemy do celu.

Przymiarki

Po pierwszym spotkaniu przyjdzie pora na kolejne. Przygotuj się na 2-4 przymiarki. Nie możemy pozwolić sobie na błąd! Tworzymy dla Ciebie z pasji i chcemy dać Ci komfort w tym współtworzeniu. Daj sobie czas. Wypijemy przy okazji kawę, a może pojawią się nowe kierunki.

REALIZACJA

Wszystko prawie gotowe. Czas na szycie. Potrzebujemy około 6-8 tygodniu, aby nasz wspólny projekt stał się realnym wytworem. To będzie majstersztyk. Uwierz, to oczekiwanie jest ekscytujące także dla nas!