Męski zawód w rękach
kobiet

O tym, że krawiectwo było kiedyś męską domeną wiedzą nieliczni…
O zdobyciu profesji, w której rządzą głównie mężczyźni, myślą tylko WYJĄTKOWE kobiety.

„KULTURA UBIORU” TO COŚ WIĘCEJ NIŻ HASŁO.
TO ŻYCIOWA FILOZOFIA, KTÓRA POZWALA NAM UBIERAĆ SIĘ
JAK CHCEMY.

Czyli dobrze! Lata praktyki, prób, błędów i rozwoju potwierdzają to, czym Lazar jest dzisiaj.
A jak to wszystko się zaczęło?

MĘSKI ZAWÓD W RĘKACH KOBIET

Krawiectwo było kiedyś męską domeną. Dlatego, na przekór schematom, kobiety wzięły sprawy w swoje ręce! To one w dużym stopniu współtworzyły markę Lazar od 1977 roku, nadając jej świeżego spojrzenia przede wszystkim na świat mody męskiej.

Tak jest do dziś. Zespół w przeważającym procencie tworzą kobiety i razem z męską częścią załogi realizują Twoje najśmielsze oczekiwania. Dlaczego to wszystko tak harmonijnie działa? Bo każdy ma tutaj swoje zadanie. Uzupełniamy się kompetencjami i dopiero wspólnie tworzymy profesjonalną całość. Lazar to nie tylko szwalnia, ale również specjaliści i specjalistki od tkanin, znawczynie modowych trendów oraz specjaliści ds. wizerunku.

Ponad 40 lat obecności na rynku to dowód, że nieźle sobie radzimy, pracując na Twoją satysfakcję. Od trudnych początków, przez rewolucje modowe i zmieniające się trendy, dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy dziś. Jesteśmy z tego naprawdę dumni. Dzięki Tobie! 38 000 garniturów uszytych na miarę metodami MTM i semi be- spoke to imponująca liczba.

Jednak dużo bardziej wartościowe jest dla nas to, dla kogo szyjemy. Projektujemy dla ludzi ze świata sztuki, biznesu, dla klientów korporacyjnych i indywidualnych. Po prostu: dla Ciebie. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, traktujemy Twoje potrzeby i wymagania indywidualnie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI