Szycie jest piękne

...dlatego warto o nim mówić, opowiadać, pisać… od serca. Chyba wszyscy lubimy dobrze wyglądać, choć dla każdego słowo „dobrze” oznacza zapewne coś zupełnie innego. Jedni kochają modową klasykę. Inni wolą styl formalny, a jeszcze inni najchętniej wybierają modne...

…dlatego warto o nim mówić, opowiadać, pisać… od serca.

Chyba wszyscy lubimy dobrze wyglądać, choć dla każdego słowo „dobrze” oznacza zapewne coś zupełnie innego. Jedni kochają modową klasykę. Inni wolą styl formalny, a jeszcze inni najchętniej wybierają modne ubrania casuaLOVE.

No właśnie, gdzieś między wierszami padło słowo: moda. Pojęcie tyleż popularne, co kontrowersyjne. W potocznym rozumieniu często kojarzy się z naśladowaniem innych. Jednak czy na pewno, takie jest jej sedno?

Moim zdaniem – nie. Moda jest formą sztuki, sposobem wyrażania siebie. I nie ma w tym nic dziwnego, że z jednej strony ubieramy się tak jak inni – wszakże jesteśmy społeczni… A fakt, że to co było modne wczoraj, dziś jest passé, też niech nikogo nie smuci. Sztuka musi ewoluować, bo tylko zmiana pozwala dotknąć nieskończoności…

…ale wróćmy na Ziemię do teraźniejszości. Często słyszę pytanie: „czy klasyki i tego co popularne vel modne nie da się połączyć? Oczywiście, że się da! I będę chciał tutaj na blogu w przystępny sposób dać temu wyraz… i obraz.

Jeżeli drogi czytelniku czujesz, że wszystko co czytasz, brzmi trochę enigmatycznie, już spieszę z wyjaśnieniami. Nazywam się Miłosz i reprezentuję firmę LAZAR. Tu, na tym blogu, będę dzielił się wiedzą, jaką mam w kwestii szycia odzieży. Ten blog będzie nie tylko źródłem rzeczowej informacji o krawiectwie, trendach, nowinkach czy aktualnościach ze świata mody, ale również miejscem otwartych/szczerych rozmów… szytych na miarę Twoich oczekiwań. Taką mam nadzieję.

Poznaj markę LAZAR. Odkryj tradycję rodzimych krawców

Działamy już od 1977 roku. Każdego dnia wymyślamy, projektujemy i szyjemy, czyniąc polskich mężczyzn i kobiety bardziej eleganckimi. Nasza pracownia przygotowuje garnitury i garsonki z tkanin najwyższych gatunków w zgodzie z tradycyjnymi metodami krawiectwa, co pozwala zachować pełną kontrolę – od przymiarki po uścisk dłoni zadowolonego klienta. Staramy się o ponadczasowe, ale przy tym modne i oryginalne wzornictwo.

W naszej codziennej pracy przykładamy wielką wagę do połączenia komfortu z elegancją.

W kwestii jakości jesteśmy bezkompromisowi! Wierzymy, że podejście łączące tradycję z nowoczesnością jest najlepszym z możliwych.

Czego możesz się spodziewać już wkrótce na blogu?

Już teraz zapraszam do regularnego odwiedzania tego bloga. Wkrótce zaczną się tu pojawiać merytoryczne kwestie związane z garniturami, garsonkami… i nie tylko. W nadziei na rozbudzenie Twojej ciekawości, na razie więcej nie zdradzę.

Serdecznie pozdrawiam w imieniu swoim i całego zespołu firmy LAZAR,

Miłosz Panek.