Krawiectwo korporacyjne

„ (…) menadżerowie, których na to stać – są zwykle starannie ubrani.
Dla nich odpowiedni strój ma takie samo znaczenie jak każda inna umiejętność
kierownicza.”

Eleri Sampson, „Jak tworzyć własny wizerunek”

FIRMY KTÓRE NAM ZAUFAŁY

Do pracy motywuje nas Twoja satysfakcja, ale czasem „zadowolony klient” to nie tylko pojedyncza osoba, ale całe firmy. Projektujemy dla ludzi z różnych branż, a z wieloma z nich współpracujemy od lat. Wśród ubranych przez nas zawodowców można znaleźć między innymi muzyków, pracowników kolei czy urzędników państwowych. Chcesz do nich dołączyć?

firma
firma
firma
firma
firma
firma
firma

Profesjonalizm w 3 krokach

Na co dzień mierzymy się z różnymi zadaniami. Z każdego staramy się wywiązywać równie dobrze, a swoją pracę planujemy tak, by ułatwić Ci życie i dostarczyć dokładnie to, czego od nas oczekujesz. Pomagają nam w tym trzy elementy:

Zdalnie i na miejscu

Możesz złożyć zamówienie online. Wyślemy Ci rzeczy do pomiaru i próbne kroje, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Dopiero na podstawie dokładnego wywiadu bierzemy się do pracy. Wierzymy jednak w relacje ludzkie, dlatego zawsze wolimy się spotkać. Na miejscu, oprócz profesjonalnej obsługi, oferujemy filiżankę dobrej kawy.

Jakościowo

W dzisiejszych czasach „jakość” jest nadużywanym wyrażeniem, ale w przypadku materiałów nie ma miejsca na kompromisy. Współpracujemy jedynie z wiodącymi producentami. Oferujemy wysokogatunkowe i innowacyjne tkaniny, najwyższą jakość i sprawdzonych podwykonawców.

Od podszewki

W naszym zespole każdy pełni określoną rolę i, co najważniejsze, wszyscy wykonujemy swoją pracę z pasją. Wśród naszych pracowników znajdziesz miłośników i miłośniczki mody, fachowców od garniturów i zaangażowane stylistki. W pewnym sensie wszyscy pracujemy na Twoje dobre samopoczucie.