GRZEGORZ KRYCHOWIAK – MIŁOŚĆ I MODA

Grzegorz Krychowiak – miłość i moda W dzisiejszym wpisie zrobimy zoom na polskiego piłkarza, który słynie nie tylko z talentu piłkarskiego, ale także z niezrównanego stylu. Piłkarz ten, co warto podkreślić, przez stylistów i krytyków mody uważany jest niezmiernie od...

W dzisiejszym wpisie zrobimy zoom na polskiego piłkarza, który słynie nie tylko z talentu piłkarskiego, ale także z niezrównanego stylu. Piłkarz ten, co warto podkreślić, przez stylistów i krytyków mody uważany jest niezmiernie od lat za najlepiej ubranego sportowca. Mowa oczywiście o Grzegorzu Krychowiaku.

Zakupy w najlepszych butikach Francji i Włoch to najważniejsza pozasportowa pasja Krychowiaka. Piłkarz ten wprost uwielbia idealnie skrojone płaszcze, garnitury szyte na miarę oraz oryginalne dodatki. Co więcej, w przeciwieństwie do dosyć zachowawczego Lewandowskiego, Krychowiak uwielbia zaskakiwać swoimi stylizacjami, a w dość konserwatywnym świecie sportowców wzbudza nierzadko kontrowersje. Przykładem może być zdjęcie opublikowane przez Krychowiaka na Instagramie, na którym pozuje w pięknym płaszczu z futrzaną etolą na tle rzymskiej fontanny di Trevi. Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej skomentował outfit młodego sportowca zgryźliwym komentarzem: Mam do Grzegorza Krychowiaka jedno pytanie. Męskich płaszczów nie było? Na co Krychowiak ze znanym sobie poczuciem humoru odpisał: jeśli prezes zadaje to pytanie, to nie jest jeszcze prezes gotowy, by iść ze mną na zakupy do Paryża. Co właściwie kupuje Krychowiak?

Grzegorz Krychowiak – casualowy smak

https://pinterest.com/pin/490540584396138861

28-letni piłkarz od lat wzbudza zazdrość mężczyzn i podziw kobiet. Jego wygląd, stylizacje, umiejętności i talent stawiają go w pozycji jednego z najlepszych polskich piłkarzy, a także jednego z najlepiej ubranych mężczyzn. Poza boiskiem piłkarskim Krychowiak uwielbia pokazywać się w skórzanych ramoneskach, przetartych jeansach i klasycznych, skórzanych botkach. Do tego często wybiera śnieżnobiałe koszule, które doskonale współgrają tak z jeansami, jak i z prostymi, materiałowymi spodniami w ciekawych, wyróżniających się kolorach.

Takie propozycje modowe dodają Krychowiakowi wyjątkowego, męskiego uroku. Istnieje także inna twarz słynnego piłkarza. Zaraz po wersji sportowej i casualowej z dużym podziwem możemy obserwować jego eleganckie stylizacje.

Grzegorz Krychowiak – nowoczesny elegant

Krychowiak na eleganckie okazje decyduje się na ciemnogranatowe garnitury (z dwurzędowymi marynarkami w stylu włoskim) i takież krawaty. Do tego piłkarz uwielbia wyjątkowe dodatki, które sprawiają, że jego stylizacje są zawsze dopieszczone. Wśród najczęściej wybieranych przez piłkarza dodatków możemy wyróżnić: poszetki w niebanalne wzory, skórzane oxfordy (na mniej oficjalne okazje wybiera mokasyny lub loafersy), wyraziste zegarki i wspomniane wcześniej etole.

Garnitury Krychowiaka wyróżniają się najwyższą jakością tkanin, idealnym dopasowaniem zapewnionym przez szycie na miarę, a także nowoczesnymi krojami, które stylizacjom sportowego eleganta dodają niepowtarzalnego charakteru. Skąd Krychowiak czerpie swoje inspiracje modowe?

Nie jest tajemnicą, że zdolny i przystojny piłkarz od lat spotyka się z Celią Jaunat. Francuska modelka marząca o byciu projektantką ma słabość do zakupów i doskonałe oko do wyszukiwania niepowtarzalnych ubrań tak dla siebie, jak i swojego narzeczonego.

Piłkarz swoją słabość do dobrych ubrań skomentował w jednej z rozmów z „Polska The Times”: Lubię fajnie wyglądać, dobrze się zaprezentować. Ubrania w pewnym sensie oddają naszą osobowość. I tak moda stała się hobby. Nie traktuję jej jako okazji do wydania pieniędzy, tylko jako moje zainteresowanie.