business

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Pierwsze wrażenie to połowa sukcesu. Zadbaj o to, by było dobre. W stroju biznesowym obowiązują niepisane zasady, ale kto powiedział, że klasycznie znaczy nudno?

Mówi się, że w życiu można osiągnąć wszystko, wystarczy odpowiednio się do tego ubrać. Proste? Tylko trzeba jeszcze wiedzieć, jak to zrobić. Na szczęście masz nas, więc dobijemy targu.

Granat, szarości, błękit i klasyczna czerń. Te kolory zawsze sprawdzają się podczas biznesowych spotkań, podkreślają ich powagę i nie odciągają uwagi od meritum. Natomiast Ty możesz pozwolić sobie na więcej, jesteś profesjonalistą. Smaczki dodane do oficjalnego stroju lub odważny kolor wyróżnią Cię z tłumu. W biznesie trzeba ryzykować, a takie ryzyko na pewno Ci się opłaci. Wchodzisz w to?

GARNITUR GRANATOWY W KRATKĘ

Od wielu sezonów garnitury i marynarki w kratę są wszechobecne na rynku modowym i coraz chętniej sięgają po niego mężczyźni szukający czegoś, czym wyróżnią się w towarzystwie. Granatowy garnitur w błękitono-niebieską kratę windowpane doskonale wpisuje się w taką sytuację. Będzie przykuwał uwagę, ale jednocześnie nie będzie zbyt ekstrawagancki. Marynarka posiada otwarte klapy o szerokości 8cm, dwie kieszenie proste z patkami, podwójne rozcięcie z tyłu i zapinana jest na 2 guziki. Spodnie mają średni stan, dwie kieszenie skośne z przodu i pojedynczą tylną.

GARNITUR KLASYCZNY – GRANATOWY

Bez wątpienia obowiązkowa pozycja w szafie każdego mężczyzny. Jednorzędowa marynarka zapinana na dwa guziki z klasyczny kieszeniami oraz podwójnym rozcięciem z tyłu. Klapy otwarte szerokości 8cm tworzą dobre proporcje klatki piersiowej. Komplet tworzą spodnie ze średnim stanem bez mankietów uszyte z tej samej tkaniny. Posiadają dwie skośne kieszenie oraz szlufki na pasek. Wykonany został z tkaniny poliwiskozowej w stosunku 80/20 na pełnej podszewce ze 100% wiskozy, co sprawia, że cechuje go łatwa przepuszczalność powietrza, a co za tym idzie, wysoki komfort użytowania. Będzie odpowiednim wyborem na egzamin maturalny, rozmowę kwalifikacyjną, do pracy, na spotkanie z klientem, do ślubu i można by tak wymieniać bez końca.

GARNITUR GRANATOWY W BORDO KRATKĘ

Krata, krata, krata. Od dobrych kilku sezonów tak chętnie wybierana przez mężczyzn podążającymi za trendami. Klasyczny granat w towarzystwie delikatnej bordowo-czerwonej kraty, gęstej kraty. Klasyczny, ale przykuwający uwagę, klasyka z „twistem”. Uszyty został z 80% poliestru, 17% wiskozy oraz 3% elastanu, co znacząco podnosi komfort użytkowania.

GARNITUR W KRATKĘ

GARNITUR W PRĄŻEK

GARNITUR SZAROŚĆ OLIWA