Casual

Luźna elegancja. Brzmi jak oksymoron?

Moda lubi zabawę, dodatki, szaleństwo. Nawet ta oficjalna. A my lubimy modę. Dlatego…

Mężczyzna w garniturze. Korpoludzie. Wyścig szczurów i nudne życie. Znasz te stereotypy? No właśnie – stereotypy. Nie dotyczą ani Ciebie, ani nas, bo wiemy jak z nimi walczyć.

Kultura ubioru porzuca przestarzałe konwenanse.

Kamizelka doda Ci stylu, a spodnie typu chinos nadadzą luźniejszy charakter całej stylizacji. Nie musisz być „pod krawatem”, ale chcesz zachować klasę? Sportowa marynarka załatwi sprawę. Dla równowagi biała koszula i jeansy, bo wyglądać dobrze to jedno, a czuć się dobrze – to drugie.

Ty możesz mieć i to, i to. Wyjdź poza schemat i pozwól sobie na więcej.

Nasza kolekcja nie odpowiada w pełni Twoim potrzebom? Wspaniale! Podejmujemy takie wyzwania. Stwórzmy idealny projekt razem.

ZESTAW KLUBOWY

Tworzą go dwurzędowa granatowa marynarka i szare spodnie. To klasyczne połączenie, które powstało wskutek rozkompletowania dwóch garniturów i stworzenia z nich nowego, nieco mniej formalnego zestawienia. Marynarka o układzie guzików 6×2 z szerokimi na 10,5 cm klapami zamkniętymi doskonale podkreśli klatkę piersiową. Posiada 2 kieszenie z patkami oraz dodatkowo cztery kieszenie wewnątrz. Spodnie mają 2 skośne kieszenie oraz pojedynczą tylną są pozbawione mankietów i zakładek. Całość uszyta z mieszanki 80% poliestru oraz 20% wiskozy doskonale znosi warunki użytkowania i jest odporna na zagniecenia. Podszewka wykonana ze 100% wiskozy świetnie „oddycha” i podnosi wygodę noszenia.