CEREMONY

Już jej niosą suknię z welonem… a Tobie?

Nieważne czy bierzesz ślub czy chcesz skraść show Panu Młodemu. Garnitur ślubny to nieśmiertelny klasyk.

Z garniturami ślubnymi żyjemy już ponad 42 lata, za nami rubinowa rocznica. Ten związek ciągle ewoluuje, zmienia się, a strony słuchają się wzajemnie i wspólnie podejmują decyzje. Chętnie zeswatamy Cię z którymś z naszych garniturów. Traktuj go dobrze, a będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Umówmy się nas spotkanie zapoznawcze. Materiał, kolor, fason – to wszystko warto ustalić przed ślubem. Dla Ciebie to wyjątkowy dzień, dla nas też. Dlatego wykorzystujemy metodę szycia semi-bespoke, czyli indywidualne podejście, zespół profesjonalistów z ich specjalistyczną wiedzą, wyselekcjonowane materiały i przede wszystkim Twój wkład w tworzenie garnituru. Wszystko po to, aby Ten Jedyny wywołał niejedną łzę wzruszenia.

GARNITUR 3-CZĘŚCIOWY GRANATOWY

W celu podniesienia formalności garnituru, to oprócz samego kroju (klapy zamknięte, garnitur dwurzędowy) dobrym pomysłem będzie dobranie do niego kamizelki. Jednorzędowy granatowy garnitur zapinany na dwa guziki. Marynarka posiada klapy otwarte szerokie na 8cm, podwójne rozcięcie, klasyczne kieszenie z patkami oraz 4 kieszenie wewnętrzne. Wykonany z 80% poliestru oraz 20% wiskozy jest niezwykle odporny na zagniecenia, a podszewka z czystej wiskozy podnosi komfort użytkowania. Szara kamizelka doda całości nietuzinkowego charakteru i będzie wyróżniała się na garniturowym tle. Zestaw bardzo często wybierany na ceremonię ślubną czy w roli świadka.

SMOKING Z WYŁ. ZAMKNIĘTYMI

Czarny smoking z jednorzędowy z wyłogami zamkniętymi. Posiada wszystkie elementy smokingu, z kołnierzem szalowym, ale jest od niego bardziej formalny. Marynarka zapinana na jeden guzik, klapy o szerokości 9,5 cm dodają objętości klatce. Brak tutaj patek przy kieszeniach, a także rozcięć z tyłu. Spodnie mają średni stan i pozbawione są mankietów oraz zakładek. Uszyty został z tkaniny składającej się z 80% poliestru i 20% wiskozy. Pełna podszewka z czystej wiskozy pozwoli na wysoki komfort użytkowania bez ograniczenia oddychalności tkaniny.

SMOKING KLASYCZNY

Czarny klasyczny smoking z kołnierzem szalowym. Charakterystyczne elementy takie jak atłasowy kołnierz, wypustki kieszeni czy guzki nadają mu bardzo wytworny charakter. Marynarka zapinana na jeden guzik, co buduje bardzo dobre proporcje w górnej części tułowia. Pozbawiona jest patek kieszeni, a także rozcięć z tyłu. Spodnie mają średni stan i pozbawione są mankietów oraz zakładek. Uszyty został z tkaniny składającej się z 80% poliestru i 20% wiskozy. Podszewka ze 100% wiskozy podnosi komfort użytkowania i daje efekt chłodzenia.